آموزش کسب درآمد، شارژ رایگان، مطالب آموزشی، دانلود فایل های کمیاب

همه آنچه را که پولی می‌باشد، رایگان فراهم آورده‌ایم

کانال مهاجر در تلگرام کسب درآمد آسان از اینترنت کوپن تخفیف بامیلو

آموزش ساخت شماره مجازی برای ثبت نام در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی

توجه: این روش در حال حاضر از کار افتاده است. از این آموزش استفاده کنید: آموزش ساخت رایگان شماره مجازی آمریکا به تعداد نامحدود برای ثبت نام در تلگرام و سایر مسنجرها

روش ثبت نام در تلگرام و سایر شبکه ھای اجتماعی دیگر

آموزشی که توسط خیلی از کانال ھای تلگرامی و سایت ھای زرد فروخته می‌شود!
پس با ما ھمراه باشید...

 ساخت شماره مجازی به تعداد نامحدود

پس از این که روش ھای قبلی ساخت شماره مجازی از کار افتادند عده ای از دوستان به دنبال روش جدیدی برای ثبت نام در شبکه های مجازی می گشتند؛ اینک آموزش ساخت شماره مجازی با روشی کاملا متفاوت را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم ، این آموزش کاملا با برنامه Text Now ، Talk2 و... متفاوت است.
شماره ھای ساخته شده در مسنجر ھا و سایت ھای زیر کارمیکند و کد فعالسازی میدھد:

Google, Facebook, WhatsApp, LINE, Chatroulette, eBay, Instagram, BeeTalk, Telegram, Yahoo, VK.com Vkontakte, Naver, Airbnb, freelancer, Webmoney, Tinder, Viber, Twitter (English), Voxox, Azure, skype, Baidu, Uber, Astrill, Amazon, ICQ, APP.net, TALK2, Vine, KakaoTalk, Twilio, Badoo, snapchat, Weebly, OKru, 360 Cloud, Microsoft, Nvidia, SmartCall, MeetMe, PCGameSupply, Yandex.com, Vonage, GrabTaxi, Careem, NETEASE, Sina Mail, BitGold, Fiverr, AOL, Playtoken(Chinese), IMO, Baofeng Mojing, MOLO

تمامی شماره ھا اختصاصی ھستند و جز شما کسی از آنھا نمیتواند استفاده کند.

شروع آموزش:
1- ابتدا به سایت شماره ساز بروید. اینجا کلیک کنید.
2- سپس از بالای صفحه روی Sign Up کلیک کنید. (طبق تصاویر زیر مراحل را طی نمایید:)

آموزش ساخت شماره مجازی

3- پس از وارد شدن به صفحه Sign up، در فیلد Email، ایمیل خود را وارد کنید و در قسمت Password یک پسورد برای خود انتخاب و در Verification code کدی که تصویر میبینید وارد کنید و روی دکمه Sign Up کلیک کنید:

ساخت شماره مجازی

4- بعد از وارد کردن مشخصات و کلیک روی Sign Up باپیام زیر مواجه میشوید:

آموزش ساخت شماره مجازی

5- برروی OK کلیک کرده و سپس وارد ایمیلی که در قسمت ثبت نام دادید شوید و روی لینک تاییدی که سایت براتون ارسال کرده کلیک کنید:

آموزش ساخت شماره مجازی

6- پس از فعالسازی اکانت با کلیک بر روی Sign in در صفحه اصلی سایت , مشخصات ثبت نامی خود را وارد کرده و سپس وارد پنل خود شوید:

آموزش ساخت شماره مجازی

7- همان طور که میبینید بالانس یا همون اعتبار اکانت شما صفر است. برای افزایش آن از ایمیلی که برای فعال سازی استفاده کردید یک ایمیل به نشانی ver@getsmscode.com ارسال کنید:

آموزش ساخت شماره مجازی

سپس سایت را رفرش کنید؛ مشاهده میکنید که بالانس اکانت شما 0.2 $ شده است.

8- خب حالا برای ساخت شماره و دریافت کد سمت چپ روی گزینه Projects List کلیک کنید.
9- در بین برنامه ھا و یا سایت ھا مختلف , پروژه ھایی رو که دوست دارید انتخاب کنید و روی Favorite جلوی آن پروژه کلیک کنید.
پس از انتخاب کردن پروژه ھا برای استفاده از آن ھا , در بخش منو بر روی Get Code کلیک کنید. از بین دو کشوری که وجود داره یک کشور را انتخاب کنید (چین ھزینه کمتری دارد) و روی Get Chinise phone Number یا Usa Number کلیک کنید. حالا از بخش Select Project پروژه خود را انتخاب کنید برای مثال Telegram در این مرحله روی Capture a phone number کلیک کنید تا شماره مناسب برای پروژه شما ساخته شود.
شماره شما ساخته شد! سریعا ظرف مدت تقریبا 360 ثانیه , شماره را در برنامه مورد نظر وارد کنید و منتظر دریافت کد باشید! شماره ھر 360 ثانیه تغییر میکند و اگر شما با آن شماره کدی را دریافت نکنید بدون کسر مبلغی میتوانید شماره جدید بگیرید. خب حالا به قسمت Click button to Get SMS بروید و منتظر دریافت کد باشید:

آموزش ساخت شماره مجازی

کد دریافتی به صورت زیر است:

:*9*8*8*0*6*1

T*l*g*a* *o*e*3*0*4

ھمانطور که میبینید در این روش به ھمین سادگی کد دریافت شد. اما کد با * پنھان شده است زیرا موجودی شما برای دریافت کد کافی نیست.
شما دو راه دارید:
راه اول- استفاده از لینک دعوتی که به شما در قسمت Guide میدھد!
این لینک را برای دعوت دوستانتان استفاده نمایید و به ازای ھر پرداخت از زیرمجموعه های خود 10% از آن به اعتبار شما افزوده می‌شود و ھرچقدر که شماره مجازی نیاز دارید بسازید.

راه دوم- بر روی لینک SMS History کلیک کنید. همان طور که مشاهده میکنید دو شماره پنهان شده، برای شما نمایان است:

آموزش ساخت شماره مجازی

یعنی در مثال بالا 6 و 7 . حال کافیست این دو عدد را جایگزین * کنیم. کد ما به این شکل در می آید: 36074 و میتوانیم در تلگرام استفاده کنیم:

آموزش ساخت شماره مجازی

حمید
دمت گرم عالی بود و کار میکنه
yazdan
وقتی کد واسه من میاد ناقصه نمیدونم واسه چی کمک کنین خواهشا
s.h
سلام قسمت sms history میزنه برای من که موجودی کافی نیست و انگار باید ارتقا داده شه
Elahe
SLM vase mn balance which taqiri nmikne chikar knm??😿
در حال حاضر این روش دیگه جواب نمیده و از کار افتاده است. از آموزش لینک زیر استفاده نمایید:
آموزش ساخت رایگان شماره مجازی آمریکا به تعداد نامحدود برای ثبت نام در تلگرام و سایر مسنجرها
علی
تو قسمت اس ام اس تکست اونی ک در تصویر اموزشی میاد نیست مینویسه
please full active to view
میزنم ی صفحه میاره اگه بخاین براتون بفرستم
در این وبگاه به ارائه جدیدترین روش های کسب درآمد و نحوه دریافت شارژ اپراتورهای داخل کشور میپردازیم. همچنین چگونگی به دست آوردن کد تخفیف سایت های خرید اینترنتی و آموزش های نایاب و اختصاصی را قرار می دهیم. آهنگ های خاطره ساز و بیاد ماندنی نیز برایتان فراهم کرده ایم. در صورتی که نیاز به آموزشی خاص دارید، از بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و مطلب مورد نظرتان به صورت پست ارسال شود. لطفاً ما را دنبال کنید
Copyright © 2015-2019 Imohajer . All rights reserved